o-nas
Hej !

Na imię mam Ula. Żyję intensywnie, w otoczeniu licznych przyjaciół, znajomych, bo to relacje z drugim człowiekiem dają mi motywację do działania, pobudzają emocje i wzbogacają moją osobowość.
Ten obszar aktywności stał się także inspiracją do rozpoczęcia mojej przygody z fotografią. Pierwsze portrety były próbą uwiecznienia przyjaźni moich koleżanek. Im więcej ujęć, im więcej zatrzymywałam w kadrze, tym więcej pojawiało się pomysłów na utrwalenie tego, co piękne zewnętrznie i tego co wypływa z głębi człowieka. Poczułam, że fotografia niesie wielkie bogactwo wyrażania siebie i dostarczania przyjemności innym. To był początek mojej pasji.
Techniczne podstawy zdobyłam na kursach EAF i permanentnie je rozwijam poprzez studiowanie literatury fachowej i doświadczenie.
Staram się pracować więcej i więcej, wykorzystywać swoją wyobraźnię, wykraczać poza konwencje, dążąc do perfekcji. To fotografowanie ludzi było i pozostaje najbliższe mojemu sercu, bo daje możliwość wydobycia tego, co często ” niewidzialne”, może być odzwierciedleniem emocji, zatrzymaniem chwili …
Podczas sesji ślubnych towarzyszy mi Konrad – mój partner fotograf i myślę, że tworzymy zgrany duet.
A jaka jest nasza fotografia…sami się przekonajcie.
A teraz poproszę o uśmiech 🙂 Pssstryk … Dziękuję i zapraszam !