WELCOME  FRIENDS

I invite you to my little world. Make yourself comfortable and stay here with me for a while. Together, let’s enjoy the memories that photography gives us.

 oklejaphotography 

Na imię mam Ula. Mieszkam obecnie w Hamburgu, ale sercem jesetm w Polsce, w kraju z którego pochodzę :) Jestem szczęsliwą mamą i żoną. Żyję intensywnie, w otoczeniu licznych przyjaciół, znajomych, bo to relacje z drugim człowiekiem dają mi motywację do działania, pobudzają emocje i wzbogacają moją osobowość. Ten obszar aktywności stał się także inspiracją do rozpoczęcia mojej przygody z fotografią. Pierwsze portrety były próbą uwiecznienia przyjaźni moich koleżanek. Im więcej ujęć, im więcej zatrzymywałam w kadrze, tym więcej pojawiało się pomysłów na utrwalenie tego, co piękne zewnętrznie i tego co wypływa z głębi człowieka. Poczułam, że fotografia niesie wielkie bogactwo wyrażania siebie i dostarczania przyjemności innym. To był początek mojej pasji.
Z początkiem mojej pasji, czułam potrzebę wzbogacania moich umiejętności. Techniczne podstawy zdobyłam na kursach w Europejskiej Akademii Fotografii i permanentnie je rozwijam poprzez studiowanie literatury fachowej i doświadczenie. Staram się pracować więcej i więcej, wykorzystywać swoją wyobraźnię, wykraczać poza konwencje, dążąc do perfekcji. To fotografowanie ludzi było i pozostaje najbliższe mojemu sercu, bo daje możliwość wydobycia tego, co często " niewidzialne", może być odzwierciedleniem emocji, zatrzymaniem chwili ... Podczas sesji ślubnych towarzyszy mi Konrad - mój partner fotograf i myślę, że tworzymy zgrany duet. A jaka jest nasza fotografia...sami się przekonajcie. A teraz poproszę o uśmiech :) Pssstryk ... Dziękuję i zapraszam !